Upravit stránku

Certifikace a reference

Jsme certifikováni dle EN ISO 9001:2015 a EN ISO 14001:2005

Naše společnost realizuje projekt s názvem Výroba inovovaných výrobků společnosti Strojírny Hedvikov, s.r.o.“, reg.č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0000967, který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Cílem projektu je zavedení a rozšíření výroby inovovaných produktů společnosti Strojírny Hedvikov, s.r.o., které budou dosahovat vyšších užitných a technických parametrů (inovace produktu) a jejichž konstrukční postup bude inovován v rámci užitých technologií (inovace procesu). Výsledkem projektu budou formy sloužící pro výrobu dílů technologií lití slitin Al pro automotive, zdravotnictví, elektroniku a další. Realizací bude posílena inovační kapacita společnosti a využití vlastního knowhow. Realizace projektu přispěje ke zvýšení konkurenceschopnosti žadatele.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti